כל מה שרצית לדעת על GTD Israel

שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

שיטת GTD (ראשי תיבות של Getting Things Done) היא שיטה של חמישה צעדים שעוזרים להתמודד בהצלחה עם עומס המידע והמשימות שיש לנו בראש ולמעשה לגרום לדברים לקרות. השיטה פותחה על ידי דיוויד אלן, יועץ ניהולי, סופר ומרצה אשר פיתח את השיטה לאורך 35 שנות מחקר בתחום הפרודוקטיביות וכיום השיטה נלמדת ומתורגלת על ידי מליוני אנשים ברחבי העולם.

השיטה מתאימה ליישום בכל כלי ואמצעי שנוח לך להשתמש בו. אנלוגי או דיגיטלי. כל מה שצריך זה לפתוח את הראש ולאמן את עצמך להרגלים החדשים ותוך זמן קצר אפשר לראות תוצאות – יותר שקט בראש, יותר פוקוס ויצירתיות.

ב GTD אנחנו מציעות גישה שונה באופן מהותי. ניהול הזמן הוא חמקמק, שיבוץ משימות ביומן לפי ימים ושעות לא מבטיח לנו ביצוע, ולכן, ב-GTD אנחנו מנהלים ומנהלות את עצמנו, את תשומת הלב שלנו, את הקשב שלנו ואת איזורי הפוקוס שלנו. הזמן הוא משתנה אחד, אולם עלינו להתמודד ולנהל קריירה, משפחה, מערכות יחסים, תחביבים, וכדאי שננהל את זה ביעילות.

GTD עוסק באיסוף מידע שמגיע אלינו בערוצים שונים, בהחלטה מה (אם בכלל) אנו רוצים לעשות לגביהם, בארגון תוצאות האיסוף והבהירות במערכת מהימנה שאנו יכולים לסמוך עליה ולבחור בכל רגע נתון את האסטרטגיה הנכונה באופן אינטואיטיבי, כדי להבין מה לעשות בכל נקודת זמן.

GTD היא שיטה הוליסטית ונינוחה להעלאת הפרודוקטיביות האישית ולהגדלת הפריון הארגוני.

נעשה מחקר מקיף בו נבדקה המתודולוגיה. מצורף המחקר.

קריאת הספר בהחלט תעזור לך להתחיל. למעשה, אנשים רבים המגיעים לסדנה כבר קראו את הספר (אם כי אין זה נדרש). למרות שהספר נהדר מבחינת ידע, הסדנה עוזרת ביישום ובהטמעת ההרגלים החדשים בעולם שלך. בסדנה נלמד לעומק את הרציונל מאחורי כל אחד מ-5 הצעדים של GTD, נבין את ההרגלים החדשים שכדאי לאמץ, ונקבל כלים להטמעה. המשתתפים והמשתתפות מקבלים משוב מיידי מהמנחה, ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות מפורטות על אופן היישום הפרטי, שלך.

זה ההבדל בין לדעת משהו לבין לעשות את זה נכון. כמו כן, תקבלו שיטות עבודה מומלצות ליישום,   המוצגות במגוון פורמטים שיתאימו לסגנונות למידה רבים ושונים.

חברת Skills Boutique היא השותפה היחידה והבלעדית של דיוויד אלן, המאושרת ללימוד השיטה באופן רשמי מהאקדמיה של דיוויד אלן. המנחות עברו תהליך הכשרה, הדרכה והסמכה מקיף ביותר, הנמשך על פני תקופה ארוכה. Skills Boutique היא המורשית היחידה ללימוד התכנים של GTD בישראל.

התרגלנו שקידום בעבודה יעלה לנו בעוד קצת סטרס, שלחץ מביא אותנו ליצירתיות גבוהה, לסביבת עבודה עמוסה. ב GTD נתנסה בתהליך חשיבה שנבדק תחת לחץ, עומס וסטרס, ולמרות זאת נחווה ירידה בלחץ תוך הגדלת הפרודוקטיביות והפריון. GTD היא דרך חכמה יותר לעבוד ולחיות.

אם הגעת לאתר שלנו, סביר להניח שמישהו או מישהי המליצו לך על GTD. כולנו באותה סירה של עומס ורצון לנהל טוב יותר את המשימות והפרויקטים שלנו. אם היית מגלה משהו שעוזר לך לעשות את זה, לא היית רוצה שאחרים יחוו את אותה החווייה?

אז לא משנה מה אמרו לך, אנחנו ממליצות לך לנסות, כדי לראות מה GTD יכול לעשות בשבילך. איפה אפשר להתחיל? אפשר לקרוא את הספר, לצפות בערוץ היוטיוב וכמובן להצטרף לאחת הסדנאות שלנו.

  • GTD משפר ביצועים
  • GTD מעלה פרודוקטיביות
  • GTD מגדיל את הפריון הארגוני
  • GTD זה שליטה בניהול המשימות והפרויקטים, תוך נינוחות ורוגע
  • GTD הוא השקעה לטווח הקצר – כאן ועכשיו
  • GTD הוא השקעה לטווח הארוך – הרגלים לחיים

פרודוקטיביות היא היכולות להשיג יותר תוצאות בפחות מאמץ. במציאות של העידן דיגיטלי, בשגרה של הסחה תמידית, אנחנו נדרשים לסנכרן ולנהל מידע ללא הפסקה ולהפוך אותו למשימות, פרויקטים ותוכניות ביומן.